Sertifikalarımız Vizyon & Misyon İletişim

En Kârlı, En Hızlı ve En Güvenilir Taşıma

Diğer Sayfalar

Ofis ve Fabrika Taşımacılığı


Taşıma işlemleri esnasında eşyanızın cinsine göre hijyenik ambalaj malzemeleri ile paketleme işine başlarız. Kozcuoğlu taşıma olarak eşyalarınızı her işte kullanılan battaniyeler ile değil, balonlu naylon ve uygun kalın kâğıtlarla sarılır, özenli şekilde paketlenir. Kozcuoğlu Nakliyat adresini detaylı olarak inceleyebilir kurumsal kimliğimiz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ücretsiz olarak verdiğimiz ekspertiz hizmetimiz ile taşınacak eşya çeşitlerini görerek fiyatımızı belirleriz. Bu aşamada eşyaların taşınacağı evin kaçıncı katta olduğu, yola yürüme mesafesi ve yeni evin katı önemli unsurlardır. Bu bilgiler doğrultusunda taşınma günü doğru sayıda ve büyüklükteki araçlarımız ve yeterli sayıda eleman ile çalışmaya başlarız. Adana evden eve nakliyat taşıdığı tüm eşyaları sigortalayarak müşterilerini hiçbir şekilde mağdur etmez. Bilgisayarlar ve elektronik eşyalar taşıma kurallarına uygun olarak ayrı paketlenir. Taşıma işlemini yapan personel günlük personel değildir. Kadrolu, eğitimli ve deneyimlidir. Büyük mobilyalarınızın sökülme ve tekrar birleştirme işlemleri teknik eğitimli uzman personellerimiz tarafından yapılır. Taşımada kullandığımız araçlar kesinlikle brandalı değildir. Logolu şirket araçları ile taşımalarımız gerçekleştiririz.

Sadece ev eşyalarınızı değil, ihtiyacınız dâhilinde büro ve ofis taşımacılığı, şehirlerarası nakliyat, depolama, askılı tekstil taşımacılığı, banka taşıma hizmetleri de vermekteyiz. Adana evden eve nakliyat hizmetlerimiz şehirlerarası mesafelerde doğru paketleme malzemeleri ile hasarsız olarak tamamlanır. İhtiyaç halinde asansörlü taşıma hizmetleri de verilir. Sözleşme aşamasında peşinat alınmaz ve iş bitiminde sözleşme dışında ek ücret talebinde bulunulmaz. Güvenli ve garantili taşımacılık hizmetimizle kişiye ve eve göre özel çözümler sunarız.